Original Legend
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Give in to your appetite.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Elizabeth Loren Burchard 000s4fhs
Elena
Elizabeth Loren Burchard Tumblr_lizs0vhzno1qd18f6o1_500_www.kepfeltoltes.hu_
Jessica
Top posters
Jessica Frewer
Elizabeth Loren Burchard I_vote_lcapElizabeth Loren Burchard I_voting_barElizabeth Loren Burchard I_vote_rcap 
Elena Gilbert
Elizabeth Loren Burchard I_vote_lcapElizabeth Loren Burchard I_voting_barElizabeth Loren Burchard I_vote_rcap 
Stefan Salvatore
Elizabeth Loren Burchard I_vote_lcapElizabeth Loren Burchard I_voting_barElizabeth Loren Burchard I_vote_rcap 
Christopher
Elizabeth Loren Burchard I_vote_lcapElizabeth Loren Burchard I_voting_barElizabeth Loren Burchard I_vote_rcap 
Marion de Fleux
Elizabeth Loren Burchard I_vote_lcapElizabeth Loren Burchard I_voting_barElizabeth Loren Burchard I_vote_rcap 
Theresa
Elizabeth Loren Burchard I_vote_lcapElizabeth Loren Burchard I_voting_barElizabeth Loren Burchard I_vote_rcap 
Charlotte Petrova
Elizabeth Loren Burchard I_vote_lcapElizabeth Loren Burchard I_voting_barElizabeth Loren Burchard I_vote_rcap 
Tyler Lockwood
Elizabeth Loren Burchard I_vote_lcapElizabeth Loren Burchard I_voting_barElizabeth Loren Burchard I_vote_rcap 
Damon Salvatore
Elizabeth Loren Burchard I_vote_lcapElizabeth Loren Burchard I_voting_barElizabeth Loren Burchard I_vote_rcap 
Caroline Forbes
Elizabeth Loren Burchard I_vote_lcapElizabeth Loren Burchard I_voting_barElizabeth Loren Burchard I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (10 fő) Kedd Nov. 01, 2011 7:53 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Prison - éld az életed.
Elizabeth Loren Burchard Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 3:47 pm by Vendég

» The Year of the Originals
Elizabeth Loren Burchard Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 9:58 am by Vendég

» Elizabeth Loren Burchard
Elizabeth Loren Burchard Icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 6:17 am by Elizabeth Burchard

» SweetPoison -/Odaát és Vámpírnaplók FRPG\-
Elizabeth Loren Burchard Icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 3:14 am by Vendég

» Twilight after dark
Elizabeth Loren Burchard Icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 2:30 pm by Vendég

» Frances University
Elizabeth Loren Burchard Icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 4:09 am by Vendég

» Breaking Dawn
Elizabeth Loren Burchard Icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 10:15 am by Theresa

» Vámpírnaplók Szerepjáték a 3. évadtól
Elizabeth Loren Burchard Icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 10:04 am by Vendég

» Játékot! Most!
Elizabeth Loren Burchard Icon_minitimeSzer. Nov. 23, 2011 12:23 am by Caroline Forbes

A hónap nagyjai
Elizabeth Loren Burchard Noi_www.kepfeltoltes.hu_
Elizabeth Loren Burchard Ferfi_www.kepfeltoltes.hu_
Elizabeth Loren Burchard Par_www.kepfeltoltes.hu_

 

 Elizabeth Loren Burchard

Go down 
SzerzőÜzenet
Elizabeth Burchard

Elizabeth Burchard


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 20.
Age : 1871
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Elizabeth Loren Burchard Empty
TémanyitásTárgy: Elizabeth Loren Burchard   Elizabeth Loren Burchard Icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 6:17 am

Elizabeth Loren Burchard Tumblr_lv3fav2k4A1qlr395o1_500
~ Elizabeth Loren Burchard ~
"I used to be conceited but now: I’m absolutely perfect."
~ 22(1859) ~ vámpír ~ nő ~ Miranda Kerr ~

once upon a time...
153. nyarán, június 22.-én láttam meg a napvilágot Georgiában, azonbelül egy kis faluban, ahol igen kevés volt a népesség. Gazdag, nemes családból származtam, amire később nagyon büszke voltam. Édesapám földesúr volt, édesanyám pedig, amíg hozzá nem ment édesapámhoz, egyszerű családban élt. Hat éves koromtól kezdve magántanítóval taníttattak, azaz magántanuló voltam. Hirtelen betörtek a mongolok az országunkba és pusztítani, fosztogatni kezdték a népet, ezért a családom jobbnak látta, ha elküld egy nyugalmasabb, biztonságosabb helyre, amely ezesetben Anglia volt. Angliában élt a nagynéném és a nagybátyám, ezért hozzájuk küldtek. Nem kellet sokat várni míg az ottani „családom” ugyanúgy megszeretett, mint az igazi családom. A nyelvet könnyen elsajátítottam, nem is volt észrevehető, hogy nem ide valósi vagyok. A nagynénémék igazi úrikisasszonyként neveltek, és továbbra is magántanuló maradtam, ami befolyásolt a továbbiakban, és emiatt is lettem olyan amilyen... Békésen éltem az életemet, míg megismerkedtem Charles-sal és a testvérével Ethan-nal. Életemben először voltam szerelmes, természetesen Charlesba, aki viszonozta a szerelmemet. Érezni lehetett, hogy Ethan is vonzódik hozzám, de én továbbra is Charles-sal maradtam. Hirtelen hírként ért, hogy a szüleim meghaltak, de nem tudtam ellene semmit sem tenni. El kellett viseljem a fájdalmat, és még a temetésükre sem engedték, hogy elmenjek... Az idő múlásával híre járt a misztikus lényeknek a faluban ahol az életemet éltem. Az emberek vérfarkasokról, boszorkányokról és vámpírokról fecsegtek. Azt terjesztették, hogy félni kell tőlük, mert veszélyesek, és ki kell írtani őket. Ettől természetesen én is megrémültem, mígnem megtudtam, hogy Charles, Ethan és Greta, a húguk is vámpír. Meglepett a hír, ezért az egyik testvér segítségét kértem, aki a legközelebb állt hozzám, de mégsem számított neki, hogy mit kezdek az életemmel. Ő volt Greta... Megkértem a lányt, hogy adjon a véréből, amire érthetetlenül reagált, de végül teljesítette a kívánságom. Megittam a vért, amit nekem adott, majd végeztem magammal. Amikor átváltoztam, egy ideig jó mókának tűnt, de amikor minden felerősödött, és éreztem az éhséget, minden pokollá vált. Hogy ezt egy örökké-valóságon keresztül kell átélnem, mégjobban megnehezítette a dolgomat. Nem láttam értelmét az életemnek, de ha vállaltam, nem futamodok meg. Amikor Charles megtudta, hogy mit tettem, hirtelen dühroham tört ki belőle, amit később, immár higgadt állapotban, megmagyarázott. Nem akarta, hogy belőlem is egy „szörnyeteg” váljon, akit mindenki el szeretne űzni a közeléből, de nem ez volt a legfőbb ok. Azt mondta, szeret és nem akarta, hogy végigszenvedjem az életet...
Évszázadokig voltunk együtt és segítettünk egymásnak, amiben csak tudtunk, de vége lett. Csak az tudott vígasztalni, hogy barátságban váltunk el egymástól, arról beszélve, hogy tartjuk majd a kapcsolatot. Ez sajnos nem így lett, mert ő elköltözött a faluból, engem magamra hagyva. Ekkor már tapasztalt vámpír voltam, és elboldogultam egyedül is az életben. Az elkövetkezendő évezredben volt pár románcom, de egyik sem tartott túl sokáig.
Most itt vagyok Mystic Fallsban, keresem a kalandot, a szerelmet és egy helyet, ahol nem érhet bántódás...
Vissza az elejére Go down
 
Elizabeth Loren Burchard
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Original Legend-
Ugrás: